Naděje s Ohnivou vůlí - Postavy

23. března 2009 v 20:30 | Hikari-chan |  Naděje s Ohnivou vůlí!

A máme tu postavy k
Naděje s ohnivou vůlí

(Obrázek doplním, až mi dojde e-mailem ^^)Sayuri Takahashi
Tato dívka je velmi uzavřená dívka (introvert) ale i přesto je přátelská skvělá kunoichi ale je bohužel i odtažitá.
Ovládá blesková a vodní jutsu a rainnengan. To jest spojená oční technika rivalských klanů Hyuuga a Uchiha. Také ovládá sníh, též dračí techniky které souvisí s katanou. Je medic ninja.
Přátelí se převážně s Narutem Hinatou a ostatními.
Ráda pozoruje přírodu, trénuje a volný čas tráví s přátely.Kdyby si měla vybrat mezi sólovou misí nebo misí s přátely byla by na pochybách.
Má dlouhé fialové vlasy a oči stejné barvy.
Patří k ANBU, ale masku nosit nemusí.
http://2.bp.blogspot.com/_yberMRekEGc/RuxGqfhelKI/AAAAAAAACz4/xnIH5Rbma7Q/s400/Dulce%2BMaria-146.jpg

http://upload.moldova.org/movie/actors/j/jesse_mccartney/thumbnails/tn2_jesse_mcCartney_2.jpg
Rikki a Tomi Minatsu
Rikki je výbušná a bojovná dívka s červenými vlasy . Maluje se tmavě. Je to spíš uzavřená dívka ale hodně se hádá protože je tvrdohlavá jde si za svím. Je to dobrá bojovnice, říká se že je to čarodějka...
Tomi je normální kluk. Nemachruje, nevytahuje se, svojí sestru má rád a nedal by na ní dopustit. Má delší, světlé vlasy...(připomíná Jesseho McCaetneyo). Je to dobrý bojovník s upřímným srdcem stejně jako jeho sestra.
Je dobrý na Genjutsu, taijutsu, pečetě, senjutsu a kekkei genkai a hidden jutsu.
Za přátele považují Sakuru Haruno, Sasukeho Uchihu, Naruta Uzumakiho, Nejiho Hyuugu, Hinatu Hyuugu, Teten, Temari a jiné.
Rikk ráda plave, čte, bojuje, maluje a poslouchá muziku.
Tomi rád sportuj, bojuje, jí ramen (ale Narutovi se nevyrovná) a vytváří vlastní techniky.
Mezí sólovou prací a a týmovou prací by si zaručeně vybrali přátele.
Tomi je Jounin a Rikki Chuunin, avšak chce být ANBU ale nakonec s k nim nepřidá.

http://fc48.deviantart.com/fs19/f/2007/270/b/a/Random_G_i_r_l_by_Robbuz.png
Suzuki Karawatashi
Suzuki je uzavřená,přátelská,obětavá dívka. A být vámi, nezahrávám si s její trpělivostí. Když se naštve umí být i nebezpečná a oči jí pěkně ztmavnou! Ovládá převážně vodní jutsu. Za přátele považuje Gaaru,Temari,Kankuroua a půlku Konohy (xD). Prostě pohodová a přátelská dívka.
Mezi její oblíbené činosti patří kreslení a trénink. Avšak kdyby jste jí dali několikrát za sebou na výběr mezi sólovou prací a společnou, řekla by vám vždy něco jiného. Suzuki je chuunin.
(obrázek při používání jejího genjutsu)Hikari Noni
Její náldy každého překvapí - v jednu vteřinu je veselá potom někoho mlátí... Vlastně, podle něčích názorů emoce nemá, jen je prý okopírovala od ostatních. Stydlivost po Hinatě, zbrklost po Narutovi aj.. Ovládá výborná genjutsu a taijutsu a protože na její matce orochimaru dělal pokusy, má jiné schopnosti než v její rodině. Ovládá zvuk dokáže ho nasměrovat a s jeho pomocí, vysávat krev a člověk do dvou minut zemře. A její rozdvojená osobnost, kterou nazývá ,,Stříbřitá" jí v různých technikách pomáhá. Vytváří klon a svou druhou polovičku do ní vloží. Nemá moc přátel, kvůli všem možným nepřátelům, nikoho nechce ohrozit! A proto si radši vybere sólo práci. Je chuunin.
Tobi Aburame
Znáte ty některé kluky jak pořád kecaj kecaj a kecaj? Tobi je jejich pravý opak. Je totiž z elity Danzoa. Jeden ze zlatých článků ANBU. A..bez citů. Naučil se že cit, je něco co člověk mít chce, ale nepotřebuje. To je jeho osobní názor. Při narození vstoupil do symbiontického vztahu s druhem hmyzu, který se nazývá Kikaichuu neboli destrukční brouci, všichni z jeho klanu žijí s těmito brouky v těle. Také používá větrné techniky Nenechá sebou manipulovat a je rozhodně ten ,,vůdčí typ". Přátele nemá. Ani s rodinou se moc nebaví. ,,Radši sólo než se zabývat ostatními!"

Miyu Saguichi
Miyu je obětavá, ráda se směje a své problémy si nechává pro sebe. Je dobrá bojovnice a navíc je příšerně...tvrdohlavá. Což jí ale nijak nebrání v tom aby si našla přátele!
Má dvojí podstatu chakry (větrná+vodní). Baví se prakticky se všemi, ještě ji nikdo neviděl aby někoho výhradně ,,nesnášela" . Nejvíc však kamarádí s Tenten a Shikamarem. Ale i rival se najde! - Se Sakurou se občas nepohodnou a nemá ji zrovna moc v lásce. Ani u Sakury tomu není jinak. Mezi její oblíbené činosti patří plavání, trénink, posezení s přáteli a také ráda pozoruje oblohu (hlavně hvězdy). Miyu není ani tak sólová hráčka, ale když má tu špatnou náladu...Její hodnost je Jounin a dříve patřila také k ANBU. Ale musela odejít kvůli potížím v rodině. Její rodiče byli zabiti a ona se musela starat o sourozence a babičku. Bohužel, sourozenci zemřeli na problémy s plícemi a babička zemřela na stáří.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miyu-chan(sb) ♥Miluju twůj blogís♥ Miyu-chan(sb) ♥Miluju twůj blogís♥ | Web | 24. března 2009 v 16:28 | Reagovat

No, vypadá to fakt dobře!! x))

2 Ai-chan SB Ai-chan SB | Web | 25. března 2009 v 16:44 | Reagovat

http://anime.forumczech.com/forum.htm

ahojky eSBéééé....junki se na forum o anime...a srry za reklamu...n_n

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama