Září 2009

Oh my Jashin!

29. září 2009 v 13:45 | Hikari-chan | 
ÁÁ! JÁ se mooooc omlouvám, s začátkem školy se mi všechno zkomplikovalo - gomenasai! Odteď budu lepší blogařkou, přísahám!
PS: Konečně mám rozepsaný poslední díl Y-angels.... A VÍTE O TOM ŽE AMERIČANI CHTĚJÍ REMAKOVAT DEATH NOTE?! A EFRON ŽE BUDE HRÁT PRÝ KIRU?!!!

Fullmetal Alchemist

18. září 2009 v 17:33 | Hikari-chan |  Anime

Alchymisté mají jedno základní pravidlo. Zákon výměny. Lidstvo nemůže nic získat pokud neztratí něco ve stejné hodnotě.


Photo mých oblíbených stylů

18. září 2009 v 17:10 | Hikari-chan |  Obrázky
Jelikož jsem neschopna přidávat články (jsem nachcípaná, je tu škola...), prostě mám skluz no. Mám rozepsané dvě povídky na přání ano? Tak prosím nebuďte na mě naštvaní..;__;
ZDROJ: Google a blog.cz
PS: Lidi já Vás obdivuju - nechápu jakto že už před naším domem nelétá spoustu kulek...:P (?)

Nazdar :)

11. září 2009 v 7:59 | Hikari-chan |  Blog
Tak mě tu zas máte no, škola je hroznmá a dávaj nám straaašně moc úkolů (to možná přehánim ale já se cítím jak v jednom kole :D)
No nic, přijmete mou omluvu za neschopnost přidávat? Doufám že ano..., Ale stejně ještě musím opravit menu..

Úteerý 1.září, Školní rok 2009/10

1. září 2009 v 14:48 | Hikari-chan |  Deníček
někdy si říkám, jestli vážně existuje osud, jestli jo, tak si ze mě tropí srandu, lepší vysvětlení neexistuje! Hned jakmile vstoupím do pavilonu s naší třídou zakopnu, bezva. Zjistím, že tu jsem z holek první (aspoň tedy ve třídě,) a byl tam už teď strašlivej řev od kluků. A jelikož jsem už tak melancholik, bojím se veřejnosti, tak se mi z vydýchanýho vzduchu žaludek udělal kotrmelce vzad a plíce přestaly fungovat, hlava mě začala neskutečně bolet a já měla nutkání utéct na záchod a tam se vyzvracet. A v tu chvíli jsem si uvědomila že hořkou čokoládu na hryzání a uklidnění jsem zapomněla doma. Zalezla jsem si za dveře na chodbě a počítala do desíti, nějak mě pak zachytila parta ostatních holek a ptaly se mě co mi je. Já jim řekla že potřebuju psychologa a to hned, než ztratim nervy. Diana pro jistotu všechny odvedla. Ale nemyslím že by to mělo být kvůli mě. Nějak sem se pak odvážila vejít dovnitř a snažila se uklidnit. Fotila jsem, ale to na mě zase křičeli kluci že po mně chtěj milión, já to stejně smazala hned po vyfocení!! A tak jsem zalezla za skříně a četla si Upíří polibky, pokrevní příbuzní. Trochu jsem se uklidbnila a tak jsem si i pustila MP3... Pak přišla učitelka, já se posadila a stejně zítra sedím jinde a nevím kde, protože si to domluvila Diana beze mně s Kristýnou... Navíc se mi řeklo že v červnu a lednu příští rok, pojedeme znovu na školu v přírodě. Řekla jsem rovnou že s nima mě už pod jednu střechu nedostanou! Pak konečně zvonilo...Ale zítra mě to čeká znova a tak po celý rok! No to jsem zvědavá...

No a je to tady, bohužel

1. září 2009 v 13:58 | Hikari-chan |  Moje kecy
A je to tu, dneska jsme byli (aspoň někteří) e škole v novém školním roce...Bože zabte mě někdo...Nic takovýho už zažít nechci...Byla jsem tam zralá do blázince, což si tam o mě už teď myslej...No nic, všechno s humorem :) (Ale zase mám počítač v háji, takže používám rodičů...Sem já to ale smolař *praští hlavou o stůl*)