Listopad 2009

Kamikaze Kaitou Jeanne

29. listopadu 2009 v 11:36 | Hikari-chan |  Anime


KAMIKAZE KAITOU JEANNE!


Kusakabe Maron, normální středoškolačka se zájmem na gymnastiku.. A její nejlepší kamarádka Toudaiji Miyako, je dcerou policejního vyšetřovatele, který se zabývá případem geniální zlodějky Kaitou Jeanne, která krade ,,falešnou krásu" jak sama říká. Ve jménu boha. A tady je idilka poškozena!
Kusakabe Maron, opuštěná mladá dívka je reinkarnací Jeanne d´Arc (česky: Jana nebo Johanka z Arku). A právě ona je slavnou Kaitou. Fin, poloviční anděl jí pomáhá vysávat z obrazů a uměleckých věcí (může to být cokoliv co je krásné a lidmi obdivované, váza, obraz, dokonce i kresba malé holčičky s jejím otcem) Akuma, tedy démony poslané Ďáblem...
Jednou hned po škole je Miyako tak natěšená na lov Jeanne že vrazí i s Maron do krabic - někdo se přistěhoval? Byl to mladý pohledný kluk jménem Chiaki - a jak se pak taky ukázalo, pěknej úchylák. A záhy se ve městě objevuje i Kaitou Sinbad.

Možná se Vám zdá že konec je předem jasný, že on je Sinbad, ona Jeanne, ale to ne! Je tam spousty zápletek a překvapení. Sice se tam jen tak neobjeví vážné zranění a obvykle je to jen zápletka na jeden nebo dva díly, ale i přesto jsem se na to dívala tři dny v kuse abych se dočkala konce!! Prostě mám ráda tyhle školní Animka :P
No a jelikož jsem nenašla pořádné á pěkné samostatné obrázky Fin a Accesse...Ukážu vám jeden Cosplay... Abyste měli aspoň malou představu!(Mě se to tedy líbí...Fin nalevo a Acces napravo....)

Pozor: Spoiler - Maron and Mr, Wonderful

Ayumi Hamasaki - Marionette

29. listopadu 2009 v 11:12 | Hikari-chan |  MP3

Mrazení...

25. listopadu 2009 v 16:59 | Hikari-chan |  Milovat je jedna věc, odpustit...
No a je to tu....


Milovat je jedna věc, odpustit...

25. listopadu 2009 v 16:35 | Hikari-chan |  Milovat je jedna věc, odpustit...
Chcete vědět na co je tato rubrika?
*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/
poslední dobou mám zmatek v citech, škole a nepřehlednej směs v hlavě. Proto se předem omlouvám za to co tu přibyde. Přinejmenším každý druhý den sem něco přibyde nasáklý mými pocity... Drable, komedie, ironie, smutek, fanfiction...

Vzhled Hikari Yagami je tu znovu!

25. listopadu 2009 v 16:12 | Hikari-chan |  Blog
Tenhle vzhled mi nejvíce chyběl a protože jsem stále bez počítače a používám ten bratrův...na němž je jenom malování (což mě neuvěřitelně se*e)....
No a tak....zatím Deidoo :)

Mermaid Melody - Stručný obsah

19. listopadu 2009 v 13:18 | Hikari-chan |  Anime
Pláž, moře...A malá mořská víla pokládá malému málem utopenému klučinovi na hruď malou růžovou perlu... A tak to vlastně začalo - Luchia, mořská princezna znovu vyjde na souš a rozhodne si žít normální lidský život až do její...Zkoušky dospělosti...

Digimon (Všech pět sérií)

18. listopadu 2009 v 21:10 | Hikari-chan |  Anime

Digimon Adventure:

Sedm (později osm) dětí k sobě táhnou malé neviditelné a přesto zásadní nitky minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Plus zvláštní síla co je záhy pošle z letního tábora do jiného světaplného monster.

Digimon Adventure Zero Two

Odehrává se o několik leet později, většina jich už chodí na střední, Jou dokonce zkládá zkoušky na doktorát a Mimi bydlí v Americe kde potkala spousty dalších dětí s podobným osudem jaký má ona sama. Objevují se tam nové postavy, Digimoni ale vlastně celá tato série je vlastně jen o tom že parta z Japonska nebyla jediná na světě, že jich je...miliony dětí a neustále přibývají. No je to vlastně fakt už o ničem. Jen shrnutí že z malejch naivních dětí vyrostli praví teenageeři.

Digimon Tamers

Ou maj gád, tak tohle už je jiné kafe, celý děj je pořád skrytý v záclonu nejistot a dobrodružství, lidské vzatahy s digimony a jejich možnostmi... Spojení myslí a těl... No, řekněme že nám tak moc cukru jako v prvních dvou řadách nedali. Spíš je tam víc kofeinu...
Začne to chlapcem který vymění jednu zvláštní kartu která transmutuje do digiVice, o čemž nemá ani páru co to je. Ten digiVice následně zkopíruje jeho vymyšlené údaje o Digimonovi a vyvine mu z přebytečných dat vejce....A tady začíná pravý trénink na Digimona... A následně se to celý...taktrochu zkomplikuje příchodem dalších DigiTrenérů, jak se už digiVyvoleným říkalo...

Digimon frontier

Celá série začíná záhadnou esemeskou uprostřed nudné narozeninové oslavy. Nikdo na nic nečeká a vyráží do hry o život (tehdy samozřejmě nic netuší).
Tady to opravdu už vzbuzuje dojem..temný a psychologický. Mrtví rodiče, převtělení do Digimona, poslání zachránit ničící se svět...Co by ale kdo čekal od teenagerů?

Digimon Savers

Uprostřed ulice se objeví zátarasy, pásky policie a ti nikoho nepouští na hřiště. Pak si tam nakráčí asi sedmnáctiletá dívčina s zvláštním přístrojem kolem krku, ukáže neznámý znak a ti se div nestrhaj aby jí tam pustili! No co je tohle za společnost? Avšak ani jí nedochází údivu když spatří co se děje na hřišti. Pere se tam ramenatý brunet...se zelenookým dinosaurem a ani jeden se nehodlá vzdát. zvláštní pisklavý hlásek přístroje nehodlá utichnout...Teprve až když slunce zapadne ( což je asi o pět hodin dál) se oba dva...aktéři svalí na zem a stanou se přáteli. Ale v dalším slovním obratu jim zabrání dívka dvěmi slovy: ,,Raramon! Realize!" A tak jim nezbývá nic jiného než utéct a čekat pomoc od staříka co jim dá ještě zvláštnější přístroj a s blbým úsměvem se vytratí.
Tohle je nádherná série, je to taky jediná s frontiery kterou si ráda zkouknu i dneska, samé zvraty mezi vztahy, tajná národní organizace co zabraňuje Digimonům aby mohli cestovat mezi světy (což bylo od Zero Two přístupné) a spousty nových postav...Ty staré se tam vůbec neobjevili. Až na Kapitána a toho staříka, ti se objevili v zero two..Fakt, někde to psali a když jsem se i koukla, vypadali i podobně... Heh, nevím. Ach ta má angličtina. Ikdyž jsem se snažila, asi polovina z toho co tam říkali mistále zůstává skryta.

Deidara ~UN UN UN UN~

18. listopadu 2009 v 20:33 | Hikari-chan |  Videa

Spiral Falling SasuNaru

18. listopadu 2009 v 15:51 | Hikari-chan |  Videa
N internetu je jedna zajímavá povídka na SasuNru, ale já ji četla jenom v angličtině... a pak narazila na tohle senzační video se třemi částmi a...no prostě se dívejte! Je to boží a to tu povídku ani nemusíte znát!

Sasu/Naru, Ita/Dei pictíky

16. listopadu 2009 v 16:09 | Hikari-chan |  Obrázky
Shonen-ai Sasuke a Naruto s Itachim a Deidarou...:)

VAROVÁNÍ: Pokud toto nemáte rádi, raději vůbec neklikejte a nepište komentáře typu: Fuj to je hnus, na to tu nikdo není zvědavý! A neříkejte pak že jsem Vás nevarovala!

PS: A možná je tam i náznak yaoi...no...tak nic. Pokud chcete tak se podívejte :)