Hon na Čarodějnice

11. února 2011 v 23:02 | Hikari-chan |  Filmy

Jeden z novějších filmů s Nicolasem Cagem v jedné z hlavních rolích...(Asi je zadluženej... O.o jinak nepochopim ty další filmy co mají do pár měsíců s ním vyjít... Oo)

http://screencrave.frsucrave.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2010/11/season-of-the-witch-11-11-10-kc.jpg


Tak jsem se dnes jela podívat smojí babičkou a mým bratrem co dávají v kinech... vydupala jsem si tohle. Nemusím dvakrát vykládat že jsem se tam dostala vlastně i omylem. Patnáct mi bude za 12 měsíců. Bratrovi za dva a půl roku. Jediný komu bylo patnáct byla babi.Asi holt vypadám starší no.

Hned ten začátek Vás (po dlooouhých reklamách) určitě zaujme protože se ukáže jak byli chlapi ve středověku naivní. Popraví tři ženy, z toho ani jedna nebyla čarodějnice. (Toho démona nepočítám).
A následující scéně po popravě mnicha tu zase máme krev. Křížové výpravy. Behmen (Nicolas Cage) toho má ale po letech dost, zvlášť když omylem zabije jednu ženu která... no neměla s tím nic společného. Společně se svým přítelem Felsonem (no,omlouvám se moc se v hercích z anglie a a ameriky nevyznám... ten herec hrál hellboye...) se tedy stanou dezertéry.
http://img811.imageshack.us/img811/7397/warseasonwitavi3.png
Po měsíci se dostanou do země zasažené morem. Tam je jako dezertéry taky usvědčí, ale tamnější kardinál též postihlý morem jim nabízí vykoupení. Musí dopravit Černou čarodějku, ta která způsobuje mor, do jedné pevnosti...
Ale je to skutečně tak jak to vypadá? Je to čarodějka, nebo jen obyčejné děvče? Je "mor" skutečně "rána boží"?

http://img607.imageshack.us/img607/6757/honnacarimg4.jpg

http://media.novinky.cz/968/249688-original1-oqus7.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama