Listopad 2011

Rozcestník - Překlady

30. listopadu 2011 v 22:45 | Hiki |  Povídky
Zde budou výhradně překlady povídek, možná !ale jen možná! potom i doujinshi a mang.


Osud přichází ve třech
pár/y: Gwaine/Merlin/Arthur, Lancelot/Gwen aj.
Postavy (zmíněno): Merlin, Gwaine, Artuš, Lancelot, Gwaine, Freya
Upozornění: threesome, totální!AU (=moderní svět, univerzita) , slash
2.
3.
4.

HETALIA - Doslova.Rychle. Zapomenuto. Kur-!

28. listopadu 2011 v 18:25 | Hiki |  Jiné povídky (jednorázovky)
Obrázek sousvisí. Je to vážně rychlovka, ani jsem si na to nenamáhala otevřít Word. Prostě jen věc co mně při pohledu na tenhle obrázek napadla. A ani tak jsem se nevyhla sprostým slovům, takže bacha. ... Možná někdy napíšu sequel. ...hmm... xD
Jinak se omlouvám že jsem se neobjevila prakticky týden, ale znáte to. Škola. A rozsvícení stromečku s 25 tisíci lidma namačkaných na sebe. Vyzkoušeno na vlastní kůži. Myslím že teď se lidí bojím ještě víc. Snad se teda i dokopu k tomu dopsat to pokračování KSM.... bwah. Krásná SA scénka, mám ji popsanou do detailů! ! - V sešitě. A jsem líná si to přepsat do počítače. Tu máte kameny, linčujte si. Zasloužím si to.

...aneb Hiki zase tvoří...

23. listopadu 2011 v 17:30 | Hiki |  Obrázky
ale tentokrát, bohužel i s věnováním...
Moc se olouvám všem co tu dostali obrázky, byli jste fakt první kdo mně napadl, pro kamarády ve škole už obrázky mám a tak jsem si řekla, proč taky neobdarovat mé spřátelené stránky? No, dostala jsem nové pastelky, přiznávám barvu, jinak bych se do toho fakt nepustila. Ti, co obrázek tady nedostali...a chtěli by... něco podobného (překlad: Nevěří že by někdo chtěl) Tak mi sem napište, já u sebe v tu chvíli moc papírů fakt neměla a moje kreslení stojí za ho.... ehm...jedno nemilé slovíčko, pokud nad tím nestrávím pět hodin denně (aneb tak jsem nakreslila Seiyu, taky za nic moc nestojí...)

Obdarováni byli: Tamaki-sama, Hikari Kanata (tak se mi představila poprvé ;) a Martin s Nikol.
Navíc, nemám v pořádku scanner... ehm....takže foťáček...
Iam so sorry... *cvičí anglinu, zítra píše opáčko + matiku*

Thanks to Doctor Who...

22. listopadu 2011 v 19:40 | Hiki
...I'm afraid of gas masks and stone angels!
Ale to sem nepatří. Našla jsem si díky tomu dokonalý pairing. Nedávno jsem byla chatu s jednou angličankou na fórech (nestačila jsem jí, já a moje slovní zásoba..)... A doporučila mi videa... a fanfikce... Hiki se zamilovala! ^3^

Zašermujme s propiskou a jde se na to...

22. listopadu 2011 v 15:54 | Hiki |  Témata týdne
doprovodný obrázek by pinkparis1233 na deviantartu
Knížky miluju už odmala, jakmile jsem zjistila na jakým principu pracuje čtení slabik, okamžitě jsem popadla nejbližší knížku, začetla se.... a zamilovala. Rodiče byli pyšní, ostatně knihomolové jsou taky - moje první samostatně přečtená knížka! No není to paráda? No a takhle pokračuju už nějakých...ehm, pomalu devět let. A i tak nemám ze žádné z přečtených knížek opravdu nejoblíbenější postavu ze všech. Všechny OBLÍBENÉ jsou si rovny, bez vyjímek. No, ale přeci jen nejoblíbenější postavu z psaného umění mám.

To mi to...

21. listopadu 2011 v 20:03 | Hiki |  Blog
..zase dlouho vydrželo co? Ale TENHLE design s úžasným Kamijo-sama tam musí vydržet až ledna, nebo ještě líp února! (Mezitím bych se mohla naučit dělat designy sama...ne, nenaučim. Ach jo.) Jinak mi ale nesedí motto - nechce se mi zobrazovat, hajzl jeden, takže je to vážně nedokonalé. Jinak je tento layout ale DOKONALÝ. Je stáhnutý z eruin.blog.cz, ta holka...je bůh. Fakt. Odkaz by měl být v menu, snad jsem ho tam dala.... *kouká* Jo, dala, je špatně zarovnanej *běží to napravit*
Nop, tak moje kecy jsou snad už u konce. (Pěvne v to doufejte!) Jdu se dívat na Torchwood a pak si chci zase přečíst Bakumana. Joo, mangakové to maj těžký... (a já jako yaoistka taky když je tak sleduju tak blízko u sebe).
Tak, konec keců!
Pac a pusu minna, já letím. :DD

ONE PIECE - Trapped between two worlds (1/1)

18. listopadu 2011 v 17:24 | Hiki |  Jiné povídky (jednorázovky)
Moc se mi to nepovedlo. Ach jo. No, ale psala jsem to ve dvě v noci, protože jsem kvůli kašli nemohla usnout. Tak je jasnýk, že jsem tam spoustu zmrvila. Všechno.
Dokonce jsem si upravila charakter Luffyho-tan. Protože, jsem divná. Ale podle mýho se chová jak se chová kvůli zážitkům v dětství - tak zabití bratra, málem utopení, týrání a ukousnutí nečí ruky přímo před vašima očima.. ehm, to si odnese nějakou daň, že jo. Jenže tady s mu nic takovýho nestalo. Tečka.
Doporučení? Nečtěto fans of One Piece. TOTÁLNĚ jsem zmrvila můj oblíbený fandom.Hiki no baaka!

17. listopadu 2011 v 14:03 | Hiki |  Moje kecy
Už zase jsou tu moje bezvýznamné kecy typu "Ježek v kleci." A daly by se vlastně shrnout do těchto slov: Hiki-se-nudí a Hiki-je-smutno.
Hiki by o sobě měla přestat mluvit v téhle osobě, připadá si jako Juvia, ne že by se poslouchala.

Prostě a jednoduše, kdo je z Prahy a blízkého okolí drazí otaku? Potřebuju společnost... :D
To by bylo k té první části.
K blogu se to má tak, že jak jsem nemocná naprosto ztrácím chuť psát a raději si překládám drabblíčka na fandom Torchwoodu, Bakumana a Doctora Who Allons-y! Tudíž se omlouvám mé drahé Tamaki, ale zase tak rychle FOL (původně KSM) nebude.Navíc mi mamka začala stahovat Merlina, Fairy Tail a Sherlocka (to bude pokoukáníčko ^^) tudíž se Hiki dá do módu - stahovat koukat mezitím stahovat koukat.... Ne, že by to bylo zase důležité. No prostě... Gomenne mina :D

Téma týdne: Bisexualita. Pro některé vysvobození

15. listopadu 2011 v 18:02 | Hiki |  Témata týdne
Před pár lety mi tihle lidi připadali, jako něco bezvýznamného, jako lidé kteří mi v metru šlápnou na nohu. Prostě je za chvíli vypustím z hlavy. Dokud jsem ovšem nezjistila, že se bisexualita dotýká i mně.

Miluju SLASH! :D

15. listopadu 2011 v 16:51 | Hiki |  Obrázky
Na to aby jste našli podobné obrázky co jsou pod perexem, se můžete podívat jen na promo fotky Torchwoodu, nebo se na jeden díl prostě podívat, furt se tma cicmaj :D. Vážně jen na promo fotky nebo na ty díly :D. Moc daleko jsem prostě nemusela chodit abych našla svůj oblíbený slash pairing :D
Je jich málo, zato jsem našla ještě Artura a Merlina. Neřešte. :D