Červen 2012

Trocha dávky nostalgie a čokošky (+ bonus v podobě double-drabble)

27. června 2012 v 18:54 | Hiki |  Témata týdne
Člověk si říká, že co nezpraví sám, zpraví kus čokolády a pořádná dávka času. A kdyby nebylo čokoládky,... nebyly by nervy. (avatar patří Psihea na deviantartu)

Hodnocení blogu - Tessule

25. června 2012 v 15:16 | Hiki |  Hodnocení blogů
Věřte mi, nešlo o střed zájmů. Snad se neurazíš, porovnávala jsem s jinými ohodnocenými blogy a dělala vůbec spoustu kravin, které mi můžeš tímto hodnocením, zazlívat.


První dojem - Velmi dobrý, barvy sladěné a nic nebije do očí, naprosto skvělé. Na první pohled je tvůj blog záhada, ale vyzařuje takový...optimismus. :) (10/10)
Layout - Obyčejný, ale úsměvný. Trošku mi ale vadí, že v záhlaví nebyl větší Keksík(já už vážně nevzpomínám jak se jmenuje), a že jsi dala nápis 'Welcome' níž a je větší, než bylo nutné a tak mu chybí kus úsměvu. Snad se neurazíš, když dám (7/10)
Přehlednost - Vyznat by se měl každý, nejdřív rubriky, pak Affs atp. Jen mi příjde, že je menu trošku mdlé, protože jsi neoddělila spoustu textu a hlavní věc - rubriky - zanikají ve všechnom tom mumraji. Nějaké barvy, možná nápis, nebo oddělovač by nic nezkazil. (6/10)
Obsah - Fotky, rozhovory, móda, lidé, příjemná hudba...Věci co já neznám, tudíž (9,7/10) ? Hlavně proto, že mi popis bot "Vypadají luxusně," nestačí. Jinde s popisem nešetříš a jindy to shrneš takhle...
Aktivita - Čeho je moc, toho je příliš. Říká se; já myslím, že ty o blog pečuješ všemi směry a přidáváš tak, jak ti příjde správné. Já mám radši blogy, jiného rázu, co se aktivity týče, ale to ti tedy, zazlívat nemůžu! (10/10)
Bonus - Většinou jsem u tebe našla věci, co se vidí všude jinde - tím se neuraž, dneska být originální je opravdu věc zázraku, než čehokoli jiného... ale zaujaly mně rozhovory. To jsem jinde tedy opravdu neviděla,... (10/10)+ pět pro radost!
To nám dává...
..
..
57,7 z 65!
Záveěrečné slovo: Podle mně, dost dobrý výsledek. Snad tě potěšil a neurazil, ale musela jsem se řídit těmi dalšími blogy, co jsem ohodnotila a ty byly, bohužel, na úplně jiné úrovni. Tak snad se nezlobíš. S tímto výsledkem nemůžeš jít dolů, odtud to vede jen a jen nahoru. ;)


Amatéřina.

24. června 2012 v 16:20 | Hiki |  Články co se jinam nehodí
Včra jsem měla jít na oslavu - asi ve tři. Já věděla, že půjdeme pozdě! :D Jeli jsme až v šest. Takže tu sedím, čtu si fanfiction, přemýšlím o překladu nějaké krátké povídky na PJO nebo GTOP... A čučím. Říkám si, že už to se mnou není normální....Není... :DD *A o tom svědčí tohle video...* *Nejvíc ji asi viděsilo to, že většinu Loganových fotek v tom videu má v počítači...* *Moc pěkná fotka, ta s Jakem...* *Už jí totálně hráblo...*

Kpop Wallpaper - První pokus

21. června 2012 v 15:13 | Hiki |  O.G. - Wallpapers
Tak...mé první pokusy o Wallpaper. Nic moc. Hé... ^^"" Jsou tu dvě verze - žlutá a zelená, podle toho, co by se komu líbilo víc, stačí kliknout na náhled...
Velikost 1920x1080

// B R O K E N - YunJae, G-TOP, KamePi (PiKame)

18. června 2012 v 19:34 | Hikina desu~~~ |  Videa
Znáte taková ta videa, kdy nevíte, co dřív? Brečet, myslet atp atp? U mně to bylo tohle.
No nic, blíží se konec roku, tak snad se zlepším a něco konečně přepíšu do počítače.... (Chytrák Hiki, má dvě kapitoly pro Boje o trůny, 69 momentku z Asie *ačkoli to úchylům něco naznačí, nemyslete na tohle* drabblíčka, jednorázovku a našlápnuto na FOL a 2054PK.>>> A kde, že to máš, Hiki? V sešitě. Kde je ten sešit? Tak to bych taky ráda věděla....)

U kiss - Believe

16. června 2012 v 22:40 | Hiki |  U kiss videa
Lásky jedné...fialovlásky... hehé :)

Animace - do článku, emoce

12. června 2012 v 21:57 | Hiki |  Články co se jinam nehodí
Tohohle si nevšímejme, děcka, to tu jenom musím mít někde... eh, eh....na hromadě?... Hehé... c: *Innocent look* Hurá, Hiki je venku z depky!

Když má člověk fakt fest...

11. června 2012 v 17:40 | Hiki |  Moje kecy
náladu, dělá idiotštiny. ... Omlouvám se všem, koho jsem za poslední hodinu stihla uřknout, znemožnit, rozesmutnit a kdo mně dokázal vytočit, tomu gratuluju. Snad se Vám v tom hrobě dobře leží.
A to dnešek začal tak hezky! Vytočila jsem čtyři Š, odflákla psaní do sešitu, vykašlala se na matiku, políbila Kláru... A já už ani nevím, kde se to zase všechno poto... Hrozně mně bolí hlava!
Zítra jdu na nějakou výstavu, moji keramickou pusinku mi tam vystavují a prodají na charitu. A to měla být dámy a pánové věc, kterou jsem chtěla dát mámě k 42. narozeninám,...
Výkec! To už tu dlouho nebylo! *le ironická část mého já*

Hodnocení blogu - Aki Mitsuko

11. června 2012 v 16:06 | Hiki |  Hodnocení blogů
Ehm, za to, že je to takhle pozdě a takhle odflákle se omlouvám, nějak si neumím pořádně rozdělit volný čas!

1*!


Nástěnka

7. června 2012 v 21:47 | Hiki
Moji milí, sem můžete vepsat cokoli. Já tu čas od času "napíchnu" svoje žádosti apod. a vy si můžete zanadávat, zeptat se, či mi pomoct. Děkuju. *Sem si klidně hoďte i reklamu, jen vás upozorňuji, že bude ignorována!*

7.6. ---> Sháním spoluautora pro povídku! (Napište prosím na email Hikari-chan@seznam.cz)