Když má člověk fakt fest...

11. června 2012 v 17:40 | Hiki |  Moje kecy
náladu, dělá idiotštiny. ... Omlouvám se všem, koho jsem za poslední hodinu stihla uřknout, znemožnit, rozesmutnit a kdo mně dokázal vytočit, tomu gratuluju. Snad se Vám v tom hrobě dobře leží.
A to dnešek začal tak hezky! Vytočila jsem čtyři Š, odflákla psaní do sešitu, vykašlala se na matiku, políbila Kláru... A já už ani nevím, kde se to zase všechno poto... Hrozně mně bolí hlava!
Zítra jdu na nějakou výstavu, moji keramickou pusinku mi tam vystavují a prodají na charitu. A to měla být dámy a pánové věc, kterou jsem chtěla dát mámě k 42. narozeninám,...
Výkec! To už tu dlouho nebylo! *le ironická část mého já*Zajímalo by mně, jestli si někdo všiml, že mám taky city?! Nebaví mně to, fakt už ne. Všichni mají připomínky k všemu co dělám. Včera děda komentoval jak sedím na židli, jak skláním hlavu nad papírem,... celej boží den! Něco takhle, něco tamto a to, že to nevidí, znamená že to nedělám! A ráno to pokračovalo! Tak jsem si přispala a nechala tátovi post budíka! A?! Sakra, vždyť to celý rok jsem to byla kdo vstával jako první a budil je, aby nezaspali! A že neumím utřít podlahu od jogurtu?! Vždyť sestra kydla na tu podlahu půlku toho mega kelímku! To jedním ubrouskem, který k tomu ještě ke všemu nebyl určený, neutřu! No tak to bude nadvakrát! A?!
Všiml si někdo, že se snažím? Že v matice dávám pozor, že se snažím sblížit s třídou, která nikdy nebyla kolektivem? Že se starám o sourozence, a... tohle všechno? Už od dětství dávám nad sebou přednost ostatním - v roce a půl jsem absolvovala kilometry výletů do obchoďáku po svých, aby bratr mohl být v kočárku? Myju nádobí, dělám obědy,občas i večeře, uklízím... už od devíti let, nonstop! Starám se o Ami, dělám kafe...
A co, že chci být tentokrát sobec? Mám na to SAKRA PRÁVO! Vždyť jsem puberťák! Jiná děcka do téhle doby neměla utěrku v ruce! Nedostávám kapesné a žiju si spokojeně, tak proč ne? Chci být chvilku ta kráva, co je sobecká, nedá ti opsat dějepis a směje se s ostatníma bez neustálých připomínek o tom, že se musím starat o chalupu, že se za chvilku bud vdávat... já jsem zvědavá, s kým to šlehne dřív - s tátou, nebo s dědou? - že jsem bisexuálka a že si prostě chlapa přivést nemusím?! Mám je ráda! Miluju je! Tak proč mně pro jednou, nenechají na pokoji.!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simix Simix | Web | 11. června 2012 v 18:34 | Reagovat

Hnusným návštěvníkem teda opravdu nejsi. Jsem ráda, že jsi na můj blog vložila komenty a tamto byl Tvůj názor a měla jsi pravdu, ale napsala jsem i svůj. Taky promiň jestli jsme Ti to napsala nějak uraženě :)

2 Tamaki Tamaki | Web | 12. června 2012 v 19:25 | Reagovat

Nuže...když nevím jak tě teď podpořit, tak ti asi jen vyjádřím "tichý soucit"/souhlas/cokoli co budeš chtít. Snad ti to bude stačit. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama