Srpen 2012

Vyhodnocení 1.kola/ 2.kolo

31. srpna 2012 v 9:29 | Hiki |  Bleskovky
Dost jste mi to ulehčili, víte to? Ale dobrá, je to tak lepší. :)

Zpět!

31. srpna 2012 v 9:05 | Hiki |  Moje kecy
A Hiki je zpátky...! No tak, kdo doufal, že se v Chorvatsku utopím? c:
No, ale mám-li říct pravdu, moc k tomu nechybělo. Milá Aoi, nevím, jestli jsi toho Poseidona vážně nenaštvala, protože kdykoli jsem vlezla do vody, zvedly se vlny a bylo to... no, jeden den se tam ztratilo několik plavců. Nevím, jestli se našli. Ale jinak bych řekla, že to byl docela příjemný závěr prázdnin.

V Praze prší. Ach ano, úžasné.

Zkoušla jsem psát další povídky... a asi přepíšu prolog k Bojům o trůny a přidám pár speciálů k FOL (jelikož to už je snad rok, co jsem to napsala naposledy...). Zkusila jsem napsat i podle skutečných událostí, pár krátkých "slohovek", kde popisuji okolí... a chytla se na internet, kde jsem proluftrovala snad veškerý fandom na Sherlocka a díry ve zdi. Jinak jsem moc ráda, že jste sem chodili a někdo (a ten někdo ví moc dobře, kdo :-D) dokonce i komentoval ty naivní pokusy o psaní. Takže... no, jako obvykle. Prostě čekejte zázrak! ;D
Miluju Vás!, vaše Hik

Hetalia

29. srpna 2012 v 1:09 | Hiki |  Obrázky
Jak jsem slíbila, pár obrázků z anime, kde jsou naše drahé národy jeden velký stereotyp a crack... ^^""
Ale neříkejte mi, že si to samé nemyslíte vy sami! :) ... Ale tyhle obrázky bych řadila spíš do kategorie 14+... Krev, lehké Shonenai a pořádná dávka historie... a občas trochu šílenosti a geniality kreslíře těchto fanartů. Je jich docela málo, ale jsou to kousky, které mám ráda... a z jednoho jsem vážně uvažovala udělat layout... ale řekla jsem si, že by mě mohli vyhodit z blog.cz, takže... eh,..
A taky chci upozornit, že nepropaguji/neodsuzuji/cokoli jakýkoli režim, válku, přestřelku, už nevím co všechno, politické dohady, kolonizování, občanskou válku nebo názor který kdy v Historii zazněl. Jasno?

Coldplay - The Scientist

26. srpna 2012 v 0:54 | Hiki |  MP3
Já to tu pomalu balím,... jako ne v Chorvatsku, ale tady v Praze, kde to přednastavuji... Začíná být pozdě a já z toho textu pomalu i pláču, protože se mi před očima íhají náměty na texty, moje přtedstavy o životech mých oblíbených manga aktérů... a dost. Už by se tu na blogu, snad kromě nějakých dalších keců, možná pár obrázků nelegálně (ehm, ehm...) stažených z internetu.... No nic. Plačte. :D
Zatím, Hiki

Kerrie Roberts - Rescue Me

24. srpna 2012 v 12:34 | Hiki |  MP3
Tak tuhle melodii a hlas už nějakou dobu nedokážu vyhnat z hlavy. Snad se i Vám bude zamlouvat Keriie Roberts a její píseň Rescue Me... (kterou bych si pouštěla ke čtení kníhy Konec Světa, z trilogie Věk Rozvratu c; Je to vážně celkem výstižné..)

Omluva.

23. srpna 2012 v 11:00 | Hiki
Asi jste čekali zase nějakou krátkou povídku, že? Bohužel, zklamu vás, děti. Nestihla jsem to. Nakonec zbývaly jen dva dny do odjezdu a my nic neměli... a já taky ne. Bohužel, Boje o trůny jsem neměla ani z části přepsané (a nenaštvala jsem tím jen sama sebe) a já nestihla už ani napsat nic jako náhradu. Měla jsem v plánu přidat místo toho drabble. Kolik slov, že jsem to stihla? Asi pětadvacet, což je vlastně jen třetina drabble (ze kterého se nejspíš s mým štěstím stane zase pětistránková povídka o čtyřech tisících slov...)

Takže jsem se tímto chtěla omluvit za mou hanebnost a neuvěřitelnou lenost...

Začínám vážně uvažovat, jestli mě nepovažujete za lháře, když řeknu, že vlastně kapitoly k Boji o trůny mám vlastně od konce května... A tři roky v Asii už kompletně dopsané. No, je to fakt... jen to není v počítači a jelikož ještě moc dobře nespolupracuji s notebookem mé babi, tak to ani v dohledné době v počítači nebude. Možná (a to jen když budu mít náladu) se na to podívám v Chorvatsku - tedy, někdy teď. Nevím, uvidíte.
Snad se tu máte dobře, někdo si těch několik splácanin přečetl a prostě si užívá zbytek prázdnin.

Nejspíš už také panikářím. Měli jsme třídní schůzky, někdy v červnu. Pilně jsem si psala (jsem se tam vetřela), co si mám přinést první den do školy. Jak to bude se zájezdem... a kde jsou ty papírky, Hiki? Toť otázka. A nemůžu najít klíče. Nebo vůbec moji ztracenou ztřeštěnou osobnost, kterou jsem zahodila kdovíkdy. Že by celý život? Prostě... no, snad vám tyhle iracionální důvody jako omluva postačí. Já vím, jsem hrozná ženská. Snad se tu máte hezky.

Sincerely, vaše Hiki

Japonsko - Korea: Momentka 11.-18.

22. srpna 2012 v 11:00 | Hiki |  Tři a půl roku v Asii
WOW! Dokázala jsem to! Pokračování! :)) Snad se tu máte hezky... a bude se vám to líbit. :)


2054PK - 3 - Zemětřas

21. srpna 2012 v 11:00 | Hiki |  2054PK

Tak je to tu zase. A zase je to kratší v porovnání s jinou kapitolovou povídkou, co píšu. Vlastně všechno, co jsem tu zatím zveřejnila, je kratší. Snad se na mě za to nezlobíte.

(HETALIA) - S Ruskem a Amerikou si nehraj

20. srpna 2012 v 11:00 | Hiki |  Jiné povídky (jednorázovky)
Jsem zase zde s přednastavenou veteší, co jsem měla zahrabanou v počítači už asi od konce osmé třídy. Á, nostalgie. Když jsem napsla první odstavec, tak jsem si ještě povídala s Misheru. ... Takže ne, to tam je zahrabané už déle. No, nic, vyhrabala jsem to, tak ať to všichni vidí. :)

(MUSIC) Dveře se zavírají

19. srpna 2012 v 11:00 | Hiki |  Jiné povídky (jednorázovky)
Dnes jen krátce. Napsala jsem něco naprosto psycho a sama sobě se zhnusila. Páč jsem to napsala snad na jediné dva rappery, ke kterým budu mít kdy úctu. No, ale když jeho úsměv si o to říká a... a... no, to nejde snad ani obhájit...
Jinak je to z pohledu psychouše a jeho oběti. Takže váš POV.

Nepoužila jsem jména, dosaďte si tam, co chcete!

Nezabte mě.

^^""