Leden 2013

Les Chansons d'amour (2007)

27. ledna 2013 v 18:28 | Hailey |  Filmy
Film jsem si v září shlédla díky mé profesorce, která mi nedokázala do dnes vysvětlit proč je to >d'amour< a ne >de amour<, nemluvě o j'ai, c'est... hold jsem na to musela přijít sama. Film byl bonus a je MNOHEM lepší, než ten trailer.

Wow. Jako fakt, WOW

27. ledna 2013 v 17:36 | Hailey |  Moje kecy
Celý měsíc. Rekord. To snad ani není pravda.
...jep, co je ta za život bez tumbleru a Toma H. ...
Nebudu se ani vymlouvat na školu, ikdyž je fakt že za to ta kráva může, ale jakmile jsem měla čas, prostě jsem sem nešla. S tím se fakt musí něco udělat. Nechci aby se z mého opečovávaného zlatíčka stalo bohem zapomenuté zlatíčko. Nu, ale to se dá udělat jen jedním způsobem. Neučit se na úterní test z biologie, Konečně začít dělat ty recenze! K čemu jinýmu taky odbírám Pevnost?!
Dnes se pokusím přidat alespoň dvě recenze na knihu a film či seriál a pak...nu, se pokusím nedat znát svůj středoškolský stav přidávání článků jednou za půl roku, když se neučí. A ani to mi zatím nevyšlo.
Jinak se od Vánoc nic nezměnilo. Učení je mučení, už zase nemám co číst a Pevnost ani Otaku ještě nevyšli. Co se sebou mám dělat, tak to nevím. Mastné vlasy a tepláky s čuměním na gif ficlety moc nepomáhá též, ale to je téma na jindy. :(