Ohodnocený blog - Anti~

26. května 2013 v 10:07 | Hailey |  Hodnocení blogů
To mi to zase trvalo, co? Konec května a já se zaobírám prosíkem z dubna. Chjo, prostě mi to nejde...

1První dojem -
Co na to říct, tvůj blog mám ráda i když se to čas od času nezdá (viz má naprostá lenost čas od času dát vědět, že mě ještě vážně nepřejelo metro!) a tak jsem se jen těžko přenesla přes mé sympatie...vlastně nepřenesla, ale fajn, tu to máme. První pohled odhalí krásně sladěný vzhled, barvy i písmo. Co víc bych si mohla k hodnocení přát? Možná bych změnila u hlavního rozcestníku dvojttečky na něco... (jiného? hm, to ne!) nebo ty dvojtečky nějak oddělila od neaktivních odkazů... Víš jak to myslím? Dokud na odkazy nenajedeš kurzorem, trošku splývají. (10/10)

Layout -
No skvělý, na tuhle část se nikdy netěším. Naštěstí tu nemusím nic vytknout, vše sedí perfektně. (10/10)

Přehlednost -
Co k tomu dodat, přehlednost je přehledná. ;) (10/10)

Obsah -
Někde jsem psala, jak hodnotím - jak to mám na čtvrtiny a z toho strhávám body. Ty už asi víš, kam tím mířím že? K obsahu žádné výtky nemám, vždycky si připadám jako na tumblru, když se koukám na ty animace všeho druhu a vůbec! Obsah jako takový bez poskvrnky. Ale strhnu ti body za ty překlepy. Co vím, tak jsi se dost zlepšila, ale vždy když najdu slovíčko "Drazí," tak najdu překlep. (8/10)

Aktivita -
Proč se tím nadpisem vůbec zdržuju? Vždycky dám plný. Tady to nebude vyjímka. (10/10)

Bonus -
Ten dostáváš a to nejen proto, že jsi to prostě ty. I když to s tím má dost co dočinění. Bez tvé osobnosti by to bylo k ničemu. (10/10) + pět pro radost!
Závěrečné slovo... Co já teď se závěrečným slovem. Tvůj blog mám ráda. Tečka. Jiní ho mají rádi. Tečka. A budou mít i dále. Tečka. A STRAŠNĚ MĚ MRZÍ, JAK TI NEUMÍM UDĚLAT NORMÁLNÍ HODNOCENÍ. DVAKRÁT.
To už je fakt na pováženou, Hailey. Pokračuj jak pokračuješ, dodělej školu a dál čum na Supernatural. Takovou tě máme rádi a takovou mít i dál budem! :)

63/65

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anti~ Anti~ | E-mail | Web | 26. května 2013 v 18:11 | Reagovat

*fňuk* Fakts mě dojala.. moc díky. Vím, že by mě asi nemělo dojímat hodnocení, ale i tak.. Jsem moc ráda, že se ti u mě líbí xDD
Ta neaktivita.. neva xDD Já v tomhle oboru taky zrovna neexceluju xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama