Ohodnocený blog - Ell

27. května 2013 v 20:43 | Hailey |  Hodnocení blogů
Fajn. Psala jsem to ve škole před hodinou, kdy jsme měli původně psát test. Ten stres jsem si asi vybila na špatným místě. Omlouvám se! Ale stejně to byl pain in ass... Teď odejdu a asi bys měla zapomenout, že existuju...První dojem -
Chytla jsem se do spárů stalkera. Jo, vážně špatný první dojem a věc, co jsem mohla napsat, ale je to holý fakt. Gratuluji, přenesla jsi věc z nejhlubších spárů tumblr na českou blogovou stránku. Bože, měla bych přestat, musím znít fakt nezdvořile. Promiň, takhle jsem to zrovna nemyslela (i když, jo, možná myslela), ale když už jsem se rozjela, tak to taky dojedu do konce. Když šok pominul, musela jsem vzít potaz i jiné aspekty a neudolat se halo efektem. První, stránka používá příliš tmavých barev, nevím zda-li to bylo obrazovskou školního počítače vzadu pod větrákem, ale text v záhlaví jsem jen stěží přečetla, a promiň, že to řeknu, ale náladu jsem to luštit teda neměla. Zbytek záhlaví ušel, zachránily to celkem slušné photoshooty, jen bych příště doporučovala použít podobnou barvu, jako mají fotky na základě nebo alespoň ne barvy tak daleko od sebe. Krouřek s Miley to nezachraňuje. S písmem jsem se chytila taky. Ale vcelku to šlo, viděla jsem už horší první dojem. (Co? To není o tom, jak to vypadá ale jak to působí...) (5/10)
Layout -
Tak sem budu muset přenést právě těch pár chyb u prvního dojmu. Písmo, kde pospisuješ Miley. Uh. To fakt člověk nepřečte. Sparkly elegentní písmo. No paráda,... Ale jinak celkem pěkný vzhled. (9/10) - a to jsem se smilovala.

Přehlednost -
Ujde. Možná bych přesunula Navigaci nad Aff, ale to je tvoje čistě personální volba. Navigation... trošku se to tam ztrácí, ale to je spíš ponouknutí než cokoli jiného. (10/10) (Ale sama si odečti půl bodíku.)

Obsah -
Stalkeřina. Já vím, není to hezké slovo a rozhodně jsi to tak nezamýšlela (nebo aspoň doufám, že ne) ale mě to tak rozhodně připadá. Ale splňuje to to, co slibuješ, tudíž nemám důvod ti nedat (10/10)

Aktivita -
Co na to říct. Tvá aktivita, byť krátká vezmuli v potaz jak krátce vlastníš svůj blog, je úzce svázaná s Mileynou aktivitou na internetu. Zajímalo by mě, co by se stalo, kdyby vypadl twitter a fanpop najednou. Ale to je jedno. (10/10)
Bonus - Bonus, bonus, to se lehko řekne, ale blogů jako máš ty už jsem viděla spoustu a věř mi, že nad ostatními vážně nevynikáš. Chjo, já vážně nechi být ta zlá ježibába. Vezmu to takhle - čím déle jsem u tebe na blogu strávila, tím víc mi byl blog sypmatičtější. Nevím, co to o mě říká. Ale fajn, bonus i pět pro radost máš plných! (15/15)


Závěrečné slovo je takové: promiň že to říkám, ale já už k tobě znovu nepláchnu. Za to tě však velmi vřele doporučuju všem, kdo má rád, nebo se zajímá o tvorbu a život Miley Cyrus a já věřím, že je Vás, Vy magoři, hodně. Koneckonců, fandomy a fanoušci, to není ohrožený druh. (A než se někdo bude čepýřit, my všichni jsme v podstatě magoři.) Snad jsem tě neurazila a tak dále. No, já říkala že jsem prostě hnusná. Když si to tak pročítám, uznávám že jsem se dost přepískla, ale na svém si stojím. S těmi hvězdičkami je to takhle - to nejsou body, to je můj celkvý pocit. :)

59/65

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anti~ Anti~ | E-mail | Web | 6. června 2013 v 17:03 | Reagovat

Well.. souhlas! Ani ne tolik v tom hodnocení jako v tom, že to bylo vážně.. krutý.  Ale co.. jsme za to docela no.. ráda. KONEČNĚ hodnotíš upřímně.. třeba když se kouknu na svůj blog, tak bych taky potřebovala abys mě hodnotila v hodině před testem.. to bys našla ještě víc chyb XDD
Mimochodem.. s tou stalkeřinou máš no.. pravdu. Bez urážky, ale je mi těch hvězd skoro líto.. doufám, že až/pokud (radši až jo xDD) budu někdy superslavný miliardář, tak budu dost nudná, aby mi tohle nikdo nezaložil.. Jednou by mě přistihli s prstem v nose a vyděl by to celej net xDD

http://ukecana-antitalentka.blog.cz/1306/koncim-s-blogem --nemusíš číst, protože mí povídky nečteš, ale když už to jako správnej retard ukažuju všem co ke mě choděj..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama