Hannibal (2013 -?)

10. června 2013 v 10:35 | Hailey |  American Series

Takže, pod pečlivým ostřížím zrakem školního počítače jsem se rozhodla, že dodělám skluz a napíši něco o Hannibalovi.
To nebude lehké. Kdo zná knihy Thomase Harrise, nebo vůbec viděl filmy, se nejspíš začíná chytat a dokáže odhadnout o čem seriál je. Kdo žil pod kamenem, slyšte ty zprávy z hůry.
Will Graham přednáší a je s tím velmi spokojen, díky za optání. Ale Jack Crawford jeho genialitu velmi potřebuje - objevil se sériový vrah dívek - které jako kdyby si z oka vypadly. Ale Will měl důvod proč nezůstal u FBI, jeho velmi živá představivost, která mu dovoluje chytat vrahy, mu představuje problém v podobě halucinací a nočních děsů. Zde nastupuje doktor Hannibal Lecter, který má s Willem konzultovat jeho psychický stav. To nejlepší? Hádejte, kdo z nich je ten nejhorší z vrahů.
Rozhodně ne pro slabší povahy, i mě se udělalo malinko nevolno, při představě, co všechno jim Hannibal podává. Otrlá povaha, zde. Herecké výkony? Po Mlčení jehňátek jsem byla skeptická ohledně Madse Mikkelsena, i když vím, že herec je prvotřídní (Jagten). Ale nakonec nebyl důvod. Hugh Dancy? Netřeba komentáře.
Rada : neberte k tomu mladší sourozence, i když jsou tak malí, že to nemůžou chápat a i když vám třeba spí na rameni. Bolí to.
Takže verdikt: užívejte si dokonalý televizní zážitek.

Shrnutí
VytvořenoBryan Fuller
Will GrahamHugh Dancy
Hannibal LecterMads Mikkelsen
Jack CrawfordLaurence Fishburne
Dr. Alana BloomCaroline Dhavernas
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama