Pacific Rim (2013)

8. září 2013 v 12:22 | Hailey |  Filmy

Když dorazil první Kaiju, trvalo jim několik týdnů, než ho zabili. Mysleli si, že je po všem. Ale byl to teprve začátek a z hlubin Pacifiku přicházeli další a další. Lidé se však přizpůsobili, stvořili vlastní monstra a hledali vojáky, které by je řídili. Říká se jim Jaegři a piloti. A jak válka pokračuje, Kaiju se vyvíjejí, ničí Jaegry a jejich piloty a vláda na Zemi už toho má tak akorá dost a program chtějí zrušit. Válka eskaluje a zdi kolem kontinentů nedrží. V tuto chvíli povolá maršál Pentacost jednoho z přeživších pilotů, aby pomohl vést útok na Trhlinu, jíž sem proudí monstra. Jakou šanci má asi tak nováček s veteránem?

Pacific Rim? Spíš Pacific rip your heart out, prakticky doslova. Když jsem se Sárou plánovala kam a na co jít do kina, byla jsem přesvědčená, že skončíme na Jacksonovi a já z toho pak budu mít blbou náladu (měly jsme špatný termín, filmy které by byly fajn vycházely až později v týdnu), ale nakonec jsme se domluvili na tomto filmu, který v Praze už stahovali z vysílání. Nevím proč.
Vypadalo to... nu, zvláštně. Nečekala jsem od toho příliš. Kupodivu to nebylo tak špatné. Vlastně vůbec. Příběh v akčním sci fi filmu. Dobré triky. Úžasné obsazení. Brečely jsme. Jo, bylo to vážně super. Takové filmy čas od času potřebuje každý!
Pacific Rim - Shrnutí
RežieGuillermo del Toro
StoryTravis Beacham
Raleigh BecketCharlie Hunnam
Stacker PentecostIdris Elba
Mako MoriRinko Kikuchi
Newton GeiszlerCharlie Day
GottliebBurn Gorman
Herc HansenMax Martini
Chuck HansenRobert Kazinsky

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama