Once upon a time

4. ledna 2014 v 20:11 | Hailey |  Blog
there was a girl. She screwed up. Yep, I am talking about myself and really, I am sorry. And if you are wondering why am I talking in english... I honestly have no idea. Guess I am in the "mood", because I am looking at Castle right now in english. No subtitles.
I hate some american actors, they can't talk properly to save their live. But you know, I am spoiled, everyone single person around me is talking with that sexy british accent and I envy them. I have horrenduos accent. Something like Anton Yelchin in Star Trek. In school, we had a project with girl from Georgia, she had the exact accent too - the "zhink, zhanks, zat!" Should I follow his words? Yeah, you'll about to find out.


A končím v angličtině, bez hrubek to prostě nedávám. Šprachtím dobře, neberte si mě špatně, dokonce i překládám titulky, někdy je dělám i sama, ale jakmile mám sma vymyslet věty? Nějak to nezvládám. Proto mám z testů dvojky, trojky a z diskuzí odcházím s podtrženími. Ale to je fuk.
Koukám, moc se tu toho od září nezměnilo. Aby taky jo, když jssem tu od září NEBYLA, že? Ale ani sledovanost neklesla, což už mi divný příjde, ale nijak to nikomu nevyčítám! Jsem ráda, že jste nade mnou nezlomili hůl, ale upřímně? Měli jste.
Když se NEUČÍM, tak sleduju SERIÁLY nebo FILMY, pak jsem na TUMBLRu a pak se věnuju mimoškolním nebo jiným školním aktivitám. Jako školní noviny.
Ano, zvládla jsem to! Píšu do školních novin a myslím, že se i zlepšuji v psaní povídek, protože moje češtinářka se nebojí mi říct, co dělám špatně, kde mám přitlačit na snaze a kde naopak ubrat. Domů se vracím průměrně až kolem páté až půl šesté, což přikládám vinu našemu mizernému rozvrhu, protože většinu týdne začínáme až v půl deváté a ne ve třičtvrtě na osm jako zbytek školy a tak jsme někdy odpoledne jedinná třída denního vzdělávání v budově. Takže si asi dokážete představit, jak trávím čas po všech těch aktivitách, co jsem vypsala. Pět bodů pro ty, kdo hádal, že spím jako by mě do vody hodili.

Takže. "CAN I DO ZAT?!" "NO, I DON'T ZHINK SO!"

Jsem strašná, já vím. Jestli si kdy najdu volnou chvíli, fakt napíšu, přísahám. Takže mě čekejte teprv až budou maturity. Naše šéfredaktorka bude skládat a profesoři si nás nebudou všímat. Ideální doba. Nějak to dřív prostě nevidím. Ale pokud někdo opravdu touží po mé přítomnosti, tak pod záhlavím máte nově rychlou linku na můj tumblr, kde mě najdete spíše.

Sorry guys.

Hailey E. Stone

ps: naše grafička si pravděpodobně vydupe elektronickou podobu novin, takže pokud budou... dodám a odkážu na své jméno :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama