Konec jedné éry

28. října 2014 v 19:20 | Hailey |  Blog
Všechno jednou končí, aby něco nového mohlo začít. Někdo zase tvrdí, že nic nikdy úplně nekončí, jen se vyvíjí v něco nového. Ráda se přikláním k té druhé teorii. Podle mého je doba člověka rozdělená na části, které na sebe navazují, a z každé si člověk něco odnese a tím vytváří novou.
Už víte, kam to asi vede. Přiznejme si to, moje doba skončila. Rozhodně neskončila nedávno, jen se podívejte, kdy jsem zde naposledy byla. Dávno, že?
Také je to velmi dávno, co jsem si zarazila sem přidávat svou originální - či jakoukoli - práci. Přestala jsem mít zájem takhle zveřejňovat a spíš jsem se snažila rozvíjet se mimo internet. Mám však více důvodů, proč dám tomuto blogu sbohem.
Roky jsem ho plnila svými pocity - smutkem, radostí, nadšením a tím nejhorším ze všech, hormony. A držela jsem se ho zuby nehty, můj jediný záchytný bod ve zmateném životě. Víte, že když jsem ho založila, procházela jsem si obdobím těžké puberty a s nikým pro jistotu nemluvila (minimálně nahlas)?
Když jsem onehdy tento blog zakládala, chtěla jsem, aby mi vydržel co nejdéle. A vydržel mi dlouho. Původně jsem chtěla napsat sáhodlouhý článek o tom, koho jsem díky této stránce potkala a kolik radosti a inspirace mi přinesli, ale… Podle mého to už ví a nepotřebují to otloukat takhle veřejně.
Je čas pohnout se dál a raději moc neplýtvat slovy, lidem to většinou leze na nervy, hlavně k večeru.
Pokud však má někdo opravdu zájem o to vědět, jak se mi daří, s radostí ho odkážu na blog hsjournal, kde budu (ne tak často, jak bych si přála) zaznamenávat posuny v mém životě a vysněné kariéře.
A jelikož jsem za ty roky užívala tolik pseudonymů, myslím, že je načase rozloučit se svým vlastním jménem.
Sbohem,

Áďa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama